Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inside Sales Account Manager (ISAM)

IDEXX LABORATORIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Dominikańska 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IDEXX LABORATORIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dominikańska 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczną sprzedaż stacjonarną w oparciu o konsultacje medyczne oraz jej monitorowanie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe weterynaryjne

  • komunikatywności, zdolności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności samodzielnej i zespołowej pracy

  • skrupulatności i systematyczności

  • doskonałej organizacji pracy, odpowiedzialności i zaangażowania

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie kliniczne mile widziane

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie

  • dobrą atmosferę pracy w ambitnym i kreatywnym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet medyczny

  • umowę na zastępstwo na okres 1,5 roku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

FIRMA IDEXX Laboratories– światowy lider weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje w języku polskim i angielskim (cv wraz z listem motywacyjnym ) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj.