Inside Sales (Doradca klienta)

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inside Sales (Doradca klienta)Numer ref.: IS/07/2020/KL

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Rola Doradcy klienta w DB Schenker polega na stacjonarnej (telefonicznej) sprzedaży usług logistycznych (transport lądowy, morski, lotniczy, kolejowy) do klientów z dedykowanego regionu. Jest to stanowisko samodzielne, z własnym budżetem sprzedażowym i portfelem klientów. Będzie dla Ciebie odpowiednie, jeżeli czujesz, że wygranie biznesu to coś, co napędza Cię do działania i potrafisz w otoczeniu rynkowym zidentyfikować oraz wykorzystać pojawiające się możliwości. W DB Schenker pracujemy etycznie, zgodnie z naszymi wartościami - Klient jest dla nas partnerem, a naszym celem jest dostarczyć wartość zarówno dla biznesu Klienta, jak i naszego. Pracujemy zespołowo, pomagamy sobie i szanujemy się wzajemnie. Jeżeli podzielasz te wartości, czytaj dalej... :)

Zakres obowiązków:

  • Proaktywne pozyskiwanie Klientów o określonym potencjale i rozwijanie sprzedaży u klientów istniejących poprzez oferowanie rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb Klientów
  • Zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi poprzez właściwą identyfikację ich potrzeb oraz udzielanie rzetelnych i bieżących informacji handlowych.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizacja własnych planów sprzedażowych.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe lub doświadczenie w branży TSL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

Jeżeli...

  • Umiesz identyfikować obecne i przyszłe potrzeby klientów
  • Skutecznie rozwijasz partnerskie relacje z klientami
  • Dostarczasz informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób
  • Aktywnie poszukujesz potrzebnych informacji
  • Efektywnie zarządzasz czasem, zasobami
  • Angażujesz się w to, co robisz i chętnie udoskonalasz wyniki
  • Konstruktywnie współpracujesz z innymi

... To właśnie Ciebie szukamy!

Dodatkowymi atutami będą:

  • Posiadanie fachowej wiedzy na temat branży TSL oraz rynku konkurencji

Dlaczego warto z nami pracować? Co oferujemy?

Warunki zatrudnienia:

  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez DB Schenker - umowa o pracę
  • Dla obcokrajowców wsparcie prawne przy uzyskaniu tymczasowego karty pobytu i innych dokumentów

Kultura i rozwój:

  • Możliwość udziału w corocznych wydarzeniach - Turniej Sportowy
  • Możliwość organizacji/ wzięcia udziału w akcjach: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, studia o kierunku logistyka

Benefity:

  • Premia, bony świąteczne, wczasy pod gruszą
  • Możliwość korzystania z ZFŚS- możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia znajomych do pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy