Oferta pracy

Inside Sales Representative DACH

SunRoofO firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Z SunRoof rozpocznij swoją podróż do ekologicznej przyszłości! Dołącz do międzynarodowego startupu i razem z najbardziej odważnymi innowatorami oraz ekspertami od rewolucji technologicznej przyspieszaj przejście świata na zrównoważoną energię. Tworzymy innowacyjne solarne dachy 2w1 oraz fasady i rozwijamy rozwiązania wspierające inteligentne zarządzanie energią. W SunRoof pokazujemy, że ekologia może być opłacalna, praktyczna i piękna. Po sukcesie na szwedzkim rynku jesteśmy gotowi do globalnej ekspansji. Odkryj już teraz, jak inspirujemy do zmierzenia się z wyzwaniami klimatycznymi na www.sunroof.se

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku niemieckim poszukujemy Kandydatów do wsparcia sprzedaży telefonicznej.

Na tym stanowisku będziesz wykonywał dużą liczbę telefonicznych połączeń sprzedażowych, wspierając wybranych klientów informacjami o produktach i usługach fotowoltaicznych oferowanych przez firmę SunRoof.
Inside Sales Representative DACHNumer ref.: PL/ISR/21

Zakres Obowiązków:

  • to stanowisko jest dla Ciebie, jeśli lubisz rozmawiać przez telefon z wyjątkowymi Klientami, którzy wybierają odnawialne źródła energii
  • będziesz wykonywać dużą liczbę połączeń wychodzących i przychodzących dziennie w celu zwiększenia świadomości naszej marki i wygenerowania sprzedaży nowych dachów słonecznych w regionie DACH
  • do Twoich zadań należeć będzie także realizacja celów sprzedażowych i pomoc w edukacji klientów, a także aktualizacja systemu sprzedaży w celu zapewnienia jak największej satysfakcji klienta

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w tele-sprzedaży, sprzedaży bezpośredniej lub obsłudze Klientów (customer service) w Niemczech
  • biegła znajomość języka niemieckiego (C1/C2), znajomość języka angielskiego.
  • umiejętność budowania relacji z Klientem, zaawansowane zdolności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy:

  • pracę w globalnej firmie, która zmienia świat “na lepsze” dzięki upowszechnianiu użycia energii słonecznej
  • stałe wynagrodzenie oraz wysoką premię za realizację celów sprzedaży
  • laptop i telefon
  • elastyczne środowisko, nowoczesna kultura pracy, home-office

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikowania, w tytule prosimy o podanie numeru referencyjnego PL/ISR/21

Prosimy także o zawarcie w klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SunRoof Technology Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Ogłoszenie archiwalne