Oferta pracy

Inside Sales

EXCLUSIVE NETWORKS POLAND SA

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie bieżącej pracy Pionu Sprzedaży Projektowej

  • utrzymywanie trwałych kontaktów z grupą własnych klientów biznesowych

  • rejestracja i aktualizacja projektów w systemach

  • przygotowywanie ofert i wysyłka do klientów

  • przyjmowanie i realizacja zamówień klientów

  • systematyczne poszerzanie wiedzy na temat rozwiązań działu Security

  • współpraca z ekspertami i profesjonalistami w dziedzinie IT

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w sprzedaży B2B

  • umiejętność pracy w systemie zadaniowym

  • znajomość branży IT

  • sumienność, rzetelność i terminowość

  • umiejętność planowania i zarządzania własnym czasem pracy

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • znajomość podstaw rozwiązań bezpieczeństwa IT, LAN i WLAN będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • multisport

Exclusive Networks jest globalnym liderem dystrybucji z wartością dodaną, obecnym w 150 krajach, dostarczającym zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie cyberbezpieczeństwa i cloud.

Exclusive Networks Poland zapewnia know-how, zespół 300 ekspertów oraz doskonałą znajomość rynku IT, dbając o długofalowe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu. Ofertę firmy tworzą zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie: sieci, pamięci masowych i serwerów, cyberbezpieczeństwa, Unified Communications, Cloud i Data Center, rozwiązań przemysłowych i IoT, systemów Pro AV oraz Digital Signage, a także produktów SOHO, grafiki i gamingu.

Przewiń do profilu firmy