Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inside Sales Specialist

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    O FIRmie

    Arrow ECS Polska - dystrybutor rozwiązań informatycznych, oferujący urządzenia oraz usługi klasy korporacyjnej z zakresu serwerów, oprogramowania, przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci, infrastruktury programowej i wirtualizacji dla specjalistów IT. Dostarcza kompleksowe rozwiązania IT stosowane we wszystkich sektorach gospodarki.

    OBOWIĄZKI

    Twoja praca w kilkunastoosobowym dziale Operacji Sprzedażowych będzie polegała na:

    • Obsłudze przychodzących zamówień (sprawdzanie ich poprawności, weryfikacja cen i warunków finansowych, kontrola dostępności produktów, monitorowanie realizacji)
    • Przygotowywaniu wycen zamówionych produktów / usług
    • Monitorowaniu i obsłudze odnowień licencji
    • Utrzymywaniu pozytywnych relacji handlowych z Partnerami, bieżącym wsparciu dla zespołów sprzedaży i logistyki

    WYMAGANIA

    Czekamy na Twoją aplikację, szczególnie jeśli:

    • Masz wykształcenie wyższe (ewentualnie jesteś w trakcie studiów, ale możesz pracować na pełen etat)
    • Potrafisz się sprawnie komunikować
    • Rozumiesz na czym polega praca w zespole
    • Jesteś dobrze zorganizowany/a i masz podzielną uwagę
    • Dobrze znasz język angielski
    • Interesujesz się tematyką nowych technologii i chcesz się w tym obszarze rozwijać

    W ZAMIAN OFERUJEMY

    • Możliwość współpracy z największymi firmami informatycznymi na świecie i w Polsce
    • Dodatkową opiekę medyczną i kartę Multisport
    • Szansę rozwoju zawodowego w atrakcyjnej branży
    • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
    • Jasny system premiowy i dodatkowe nagrody