Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inside Sales/ Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej

Ravago Building Solutions Poland Sp. z o.o.O firmie

Ravago Building Solutions Poland Sp. z o.o.

Bertolta Brechta 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku dołączy do szybko rozwijającego się zespołu odpowiedzialnego za stacjonarne wsparcie sprzedaży działu zajmującego się nowoczesnymi technologiami budowlanymi.

Do głównych zadań należeć będzie:

• Rejestracja w systemie IT zamówień składanych przez klientów

• Składanie zamówień do dostawców, kontrola potwierdzeń i dokumentów dostawy, przesyłanie potwierdzeń do klientów

• Wsparcie sprzedaży produktów grupy RAVAGO

• Kontrola poprawności treści i obiegu dokumentów

• Dbałość o zachowanie obowiązujących w firmie procedur

• Monitorowanie rynku pod kontem nowych inwestycji i przekazywanie odpowiednich informacji przedstawicielom regionalnym.

Jest to praca w dynamicznym środowisku, polegająca na ciągłym kontakcie z managerami sprzedaży, dostawcami, klientami oraz innymi działami spółki (administracja, kredyty, księgowość, logistyka). Dlatego też ważne są w niej: dobra organizacja pracy, sumienne podejście do obowiązków, samodzielność oraz dokładność.

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie sprzedającej produkty techniczne – pożądane.

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - wymagana

• Umiejętność budowania dobrych, długotrwałych relacji interpersonalnych

• Dobra znajomość obsługi komputera

To oferujemy

• Zatrudnienie w globalnej Grupie, dające możliwość rozwoju zawodowego.

• Pracę w dynamicznym i ukierunkowanym na sukces zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Umowę o pracę

• Wynagrodzenie uwzględniające wyniki pracy

• Potrzebne narzędzia: laptop, telefon komórkowy

• Możliwość pracy zdalnej – zależnie od okoliczności

• Szkolenia produktowe, sprzedażowe, językowe (doskonalenie języka angielskiego)

• Prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Ravago Building Solutions Poland Sp. z o.o.– spółka należąca do belgijskiego Holdingu RAVAGO, będącego jedną z największych w Europie firm zajmujących się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych, tworzyw sztucznych oraz chemikaliów. Ravago Building Solutions Poland jest częścią, obecnie najmocniej rozwijanej dywizji grypy – Ravago Building Solutions.

W Warszawie biuro firmy RAVAGO BUILDING SOLUTIONS POLAND znajduje się w budynku przy ul. Bertolda Brechta na Nowej Pradze, co zapewnia wygodny dojazd z niemal każdego miejsca w mieście.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: [email protected]

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.