Oferta pracy

Westwing.pl

Inspector Jakości

Westwing.plO firmie

Westwing.pl

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli jakości produktów (w tym testy funkcjonalne, montaż produktów);

  • Przeprowadzanie kontroli stanów magazynowych pod kątem jakości oraz procesów zachodzących w magazynie;

  • Raportowanie wyników kontroli;

  • Uzupełnianie bazy danych na podstawie rezultatów kontroli;

  • Proponowanie usprawnień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w firmie związanej z produkcją lub logistyką magazynową;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z kontrolą jakości- mile widziane;

  • Dbałość o szczegóły, odpowiedzialność za powierzone zagadnienia, zaangażowanie;

  • Znajomość MS Excel na poziomie minimum podstawowym;

  • Gotowość pracy w systemie 2-zmianowym (poranna i popołudniowa);

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1.

To oferujemy

  • Możliwy bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna;

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing);

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Ciekawą pracę w niehierarchicznej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole;

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • paczki bożonarodzeniowe

Westwing.pl

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy