Praca inspektor ds. bhp - zakład produkcyjny

Mamy dla Ciebie 7 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Dąbrowa Górnicza
    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży przemysłowej, w związku z dalszym rozwojem grupy klientów, nowymi inwestycjami i rozbudową działu BHP i Ochrony Środowiska poszukujemy Kandydata, który chciałby dołączyć do zespołu i rozpocząć...
    opublikowana: 23 kwietnia 2021
      • 3 lokalizacji
      Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizowanej w okolicach Ostrowi Mazowieckiej, obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. BHP Zakres obowiązków: Nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP...
      opublikowana: 18 kwietnia 2021
        Obowiązki: Nadzorowanie poprawnego funkcjonowania firmy w zakresie BHP i ppoż oraz realizacja zadań z ww. obszarów, zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz z wymaganiami firmy . Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz sporządzanie z w/w obszarów...
        opublikowana: 9 kwietnia 2021