Praca inspektor ds. ochrony środowiska, pomorskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Kwidzyn
    Jaki będzie zakres Twoich obowiązków ? Utrzymanie i rozwój systemu zarządzania środowiskiem zgodnie z przepisami prawa i wymaganiami normy ISO 14001. Nadzór nad procesem zarządzania chemią zgodny z wymaganiami REACH i CLP. Budowanie kultury...
    opublikowana: 13 grudnia 2019
    • Gdańsk
    Wymagania wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu inżynierii środowiska, ochrona środowiska (studia stacjonarne/niestacjonarne i/lub podyplomowe), co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska w...
    opublikowana: 11 grudnia 2019
    • Gdańsk
    Zakres zadań: przygotowywanie opracowań środowiskowych w szczególności wniosków o wydanie pozwoleń na wytwarzanie odpadów, zezwoleń na zbieranie, przetwarzanie odpadów, KIP-ów, Raportów OOŚ; udział w postępowaniach administracyjnych o wydanie...
    opublikowana: 21 listopada 2019