Inspektor Ochrony Danych Osobowych

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 03.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym należy do międzynarodowej grupy PCC działającej w branży chemicznej, energetycznej i transportowej, oferującej produkty na wielu rynkach świata i funkcjonującej w oparciu o standardy najwyższej jakości. W związku z  rozwojem firmy poszukujemy kandydata/ki osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Brzeg Dolny
Nr ref.: ABI/IT/2017

Twój profil:

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne
  • dobra znajomość (w teorii i praktyce) przepisów z zakresu ochrony danych osobowych (w tym RODO – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych)
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych
  • mile widziane ukończone kursy/szkolenia dotyczące RODO
  • cenna będzie podstawowa znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność współpracy i zarzadzania zespołem projektowym
  • zdolność do pracy z dokumentacją i zapisami prawnymi
  • dokładność i  terminowość
  • nastawienie na jakość, umiejętność pracy pod presją czasu

Twoje zadania:

  • prowadzenie procesu dostosowania spółek Grupy PCC do wymogów RODO
  • pełnienie funkcji ABI/IOD
  • zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami Spółki w zakresie ochrony danych osobowych
  • współtworzenie dokumentacji związanej z procesami przetwarzania danych osobowych, w tym procedur i innych dokumentów regulacyjnych oraz praktyczne wdrażanie tej dokumentacji z uwzględnieniem obowiązujących przepisów
  • projektowanie oraz opiniowanie umów handlowych w zakresie przetwarzania danych osobowych
  • współpraca przy audytach wewnętrznych badających zgodność przetwarzania danych osobowych z regulacjami wewnętrznymi oraz przepisami prawa, udział w projektach z zakresu bezpieczeństwa
  • współpraca w zakresie kontaktów z organami, urzędami,  klientami oraz innymi podmiotami w tym odpowiadanie na korespondencję
  • konsultacje przy projektach realizowanych przez administratora danych osobowych w zakresie ochrony danych osobowych
  • prowadzenie szkoleń z zakresu przepisów o ochronie danych osobowych
  • przygotowanie zestawień, wyników analiz w programie Excel
  • konsultacje zagadnień i opracowanie opinii oraz rekomendacji z zakresu ochrony danych osobowych

Twoje korzyści:

  • praca przy projektach w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • możliwość dofinansowania studiów podyplomowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, piknik rodzinny, turnieje sportowe,  możliwość ubezpieczenia grupowego)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku:

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.