Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor / Asystent Radcy w Samodzielnym Wydziale ds. Egzekucji

Urząd Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej

Hoża 76/78

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów pism kierowanych do sądów, komorników i dłużników;

  • przygotowywanie innych pism związanych z dochodzeniem należności Skarbu Państwa;

  • sporządzanie notatek z publikacji orzeczeń, przeglądanie akt spraw w sądzie; uzyskiwanie odpisów z akt spraw oraz z właściwych rejestrów;

  • dokonywanie analizy zagadnień prawnych;

  • kopiowanie dokumentów, pomoc w prowadzeniu akt spraw;

  • wykonywanie czynności biurowych związanych z bieżącym funkcjonowaniem Wydziału.

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze lub studia na ostatnich latach wydziału prawa (IV-V rok) albo ukończone studia na kierunku administracja;

  • dobra znajomość prawa cywilnego i postępowania cywilnego;

  • umiejętność korzystania z programów informacji prawnej;

  • swobodne posługiwanie się narzędziami pakietu Microsoft Office;

  • umiejętność organizacji pracy;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • samodzielność.

Mile widziane

  • znajomość prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz doświadczenie w windykacji należności.

To oferujemy

  • przedłużenie umowy po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego;

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • możliwość doskonalenia zawodowego (szkolenia, kursy);

  • dofinansowanie nauki języka obcego oraz innych kierunkowych form kształcenia, rozwój kompetencji i kwalifikacji;

  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy;

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”);

  • nagrody jubileuszowe;

  • pakiet socjalny (m. in. dofinansowanie wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, pożyczki pracownicze na cele mieszkaniowe na preferencyjnych warunkach, pomoc finansowa w trudnych sytuacjach);

  • możliwość korzystania z kasy Zapomogowo-Pożyczkowej przez jej członków;

  • możliwość wykupienia pakietu medycznego i ubezpieczenia na życie w preferencyjnej cenie (prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin);

  • prawo do korzystania z ulgowej usługi u określonych przewoźników kolejowych (50% zniżki);

  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych;

  • dopłatę do zajęć sportowych;

  • miejsce pracy z dogodnym dojazdem (centrum Warszawy).

Metoda dostarczenia dokumentów

Dostarcz do 15.12.2022
  • email

    Kandydaci proszeni są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do 15 grudnia 2022 r. wyłącznie na adres poczty elektronicznej z dopiskiem w temacie wiadomości: inspektor/asystent SWE.

    [email protected]

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Nie zwracamy nadesłanych dokumentów, które po zakończeniu procedury są niszczone / usuwane.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozpatrywane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Przewiń do profilu firmy