Inspektor BHP

  • Legnica, Jawor, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-14
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-07-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Faurecia jest globalnym liderem branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 34 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

    W Polsce Faurecia jest obecna od 1997 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz centrum R&D. Zatrudniamy dziś już blisko 9000 pracowników.

    Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

    Take a seat, drive with us!

    Aktualnie poszukujemy ambitnych, energicznych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica, Jawor, Wrocław
    Miejsce pracy: Jawor, Legnica, Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie Działu BHP w nadzorowaniu nad całością zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną przeciwpożarową i ochroną środowiska w firmie
    • Monitorowanie i analiza stanu bezpieczeństwa pracy
    • Podejmowanie zadań w celu zapobiegania zagrożeniom, prowadzenie ocen ryzyka zawodowego, analiza wypadków, sporządzanie dokumentacji powypadkowej
    • Egzekwowanie od pracowników i wykonawców przestrzegania przepisów i zasad BHP
    • Prowadzenie i organizowanie szkoleń z zakresu BHP
    • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz przygotowywanie niezbędnych raportów i prezentacji
    • Wsparcie podczas wdrażania procedur bezpieczeństwa zgodnie zgodnych z wdrożonymi systemami zarządzania (IATF, ISO 14001, OHSAS 18001)

    Poszukiwany profil kandydata:

    • Wykształcenie wyższe specjalność z zakresu BHP lub podyplomowe
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość MS Office w szczególności EXCEL
    • Umiejętność przekazywania informacji i wiedzy
    • Skuteczność w działaniu
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji
    • Samodzielność, odpowiedzialność
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Bogaty pakiet benefitów (Multisport, pakiet socjalny, dofinansowanie posiłków)
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z prestiżowej branży Automotive
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole
    • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego w rozwijającej się organizacji
    •  Bogaty pakiet szkoleń.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.