Oferta pracy

Inspektor BHP

AGATA Spółka AkcyjnaO firmie

AGATA Spółka Akcyjna

aleja Roździeńskiego 93

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP;

  • Szkolenia wstępne i okresowe bhp na terenie kraju;

  • Sporządzanie oraz aktualizacja dokumentów;

  • Wdrażanie usprawnień z zakresu bhp na wybranych obszarach,

  • Wsparcie działu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy – warunek konieczny;

  • Znajomość przepisów prawa pracy, BHP i PPOŻ;

  • Min. rok doświadczenia w pracy związanej z BHP;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych 1-2 dniowych;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Uprawnienia do prowadzenia szkoleń z zakresu pierwszej pomocy.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Pakiet sportowy;

  • Fundusz świadczeń socjalnych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Dobrą atmosferę pracy.

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy