Oferta pracy

Inspektor BHP

Klient Pracuj.pl

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie inspekcji przestrzegania przepisów BHP w organizacji,

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych,

  • doradztwo w zakresie organizacji bezpiecznych warunków pracy,

  • udział w ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków oraz tworzenie dokumentacji powypadkowej,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

  • tworzenie niezbędnych raportów i analiz na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne.

  • opiniowanie podejmowanych przez pracodawcę środków zapobiegających wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym;

  • formułowanie wniosków dotyczących poprawy warunków pracy;

  • dokonywanie okresowej oceny stanu bhp;

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne w zakresie BHP,

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP,

  • dobra znajomość obsługi MS Office,

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego na stanowisku,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.