Oferta pracy

Inspektor BHP na obszarze budowy

Nestlé PurinaO firmie

Rekrutacja zdalna

Nestlé Purina

Ryszarda Chomicza 11A

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina. To już trzecia fabryka Nestle produkująca karmę dla zwierząt domowych w Europie Centralnej.
Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Poznaj zakres obowiązków:

  • Doradztwo w kwestiach bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Zapewnienie zgodności systemów zarządzania bezpieczeństwem
  • Lead the site risk assesment process ensuring risks are identified and control measures implemented proactively to reduce risks of accidents and ill-health
  • Nadzór bhp na budowie, safety walks
  • Szkolenie pracowników oraz podwykonawców z zasad panujących na terenie budowy

  • Wykształcenie w kierunku BHP i Ochrony Środowiska (wyższe wykształcenie/technik BHP)
  • Średnio-zaawansowany poziom języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikacyjne
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Możliwość pracy na zmiany
  • Zaletą będzie doświadczenie na budowie

Gdy dołączysz do naszej drużyny:

  • Zaopiekujemy się Tobą
    i Twoją rodziną!
  • Zadbamy
    o Twoje zdrowie
  • Z nami dokształcisz się
    i podniesiesz swoje kompetencje!
  • Nie musisz martwić się
    o swoją emeryturę
  • Dowieziemy Cię na miejsce
     pracy za darmo
  • Nakarmimy Cię
    w pracy

  • Zagwarantujmy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Obejmiemy Cię prywatną opieką medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczymy Cię na życie i zaoferujemy Pracowniczy Program Emerytalny
  • Skorzystasz z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą”, premia na Święta)
  • Obdarujemy Cię paczkami świątecznymi z wyrobami Nestle (m.in. słodycze, kawa, produkty Winiary)
  • Dofinansujemy Ci Kartę Multisport Plus
  • Jeśli jesteś mamą lub tatą skorzystasz z dodatkowego dnia opieki, otrzymasz wyprawkę dla noworodka, a co miesiąc odbierzesz mleko dla niemowląt
  • Dofinansujemy Ci obiady w zakładowej stołówce
  • Umożliwimy uzyskanie na terenie zakładu uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych oraz wciągarek, jak również uprawnień SEP
  • Dowieziemy Cię do pracy za darmo: m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia
Proszę wysyłać swoje CV I list motywacyjny (dokumenty w języku angielskim) ze wskazaniem stanowiska którego dotyczy aplikacja za pomocą przycisku Aplikuj.

Please enlose the consent for the personal data processing. We reserve the right to contact only selected candidates.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy