Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor BHP

Fabryka Kart Trefl-Kraków

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne przeprowadzanie kontroli warunków pracy (BHP i P.POŻ) oraz bieżącym informowaniem kierownictwa o stwierdzonych zagrożeniach

  • Opracowywanie, aktualizacja wewnętrznych instrukcji i procedur BHP i P.POŻ

  • Dokonywanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP i nadzorem nad ich terminowym wykonaniem

  • Udział w odbiorach maszyn i urządzeń a także organizacja stanowisk pracy

  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, a także kontrola realizacji zaleceń powypadkowych

  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie BHP i P.POŻ

  • Opracowanie zagrożeń oraz czynników szkodliwych stanowisk na potrzeby medycyny pracy

  • Aktywne działanie mające na celu budowanie świadomości i kultury BHP i PPOŻ w organizacji a także wdrażanie nowych procedur i standardów w celu poprawy bezpieczeństwa pracy

  • Doradztwo w zakresie praktycznego stosowania przepisów oraz zasad BHP i P.POŻ

  • Przegląd obiektów w zakresie P.POŻ oraz wdrażanie nowych rozwiązań

  • Organizowanie pomiarów i udział w procesach badań czynników szkodliwych dla zdrowia

  • Prowadzenie wszelkiej dokumentacji bhp wymaganej przepisami prawa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe / studia podyplomowe o specjalności BHP

  • Minimum 3 letnie doświadczenie

  • Szkolenia inspektora ochrony przeciwpożarowej

  • Praktyczna znajomość stosowania przepisów BHP i P.POŻ

  • Udział w audytach wewnętrznych Systemu Zarządzania BHP i Ochrony Środowiska,

  • Nadzór nad budynkami – prowadzenie książki obiektów

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Zdyscyplinowanie i skrupulatność

  • Umiejętności analityczne, pozwalające na obserwowanie zjawisk i wyciąganie wniosków

  • Biegła obsługa komputera oraz pakietów MS Office

  • Umiejętność prowadzenia dialogu z pracownikami na każdym szczeblu w organizacji

  • Umiejętność egzekwowania wdrażanych procedur

  • Umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku

  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze plus premia)

  • Pracę dla polskiej firmy o międzynarodowym zasięgu

  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Samodzielność w działaniu ze wsparciem zespołu

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla siebie lub/i dla członków rodziny

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego „Multisport” dla siebie lub/i dla członków rodziny

  • Możliwość skorzystania z dofinansowań z ZFŚS

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego Warta na preferencyjnych warunkach, w trosce o siebie i swoich bliskich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Fabryka Kart Trefl-Kraków jest europejskim liderem w branży kart do gry i gier.

Przewiń do profilu firmy