Inspektor BHP

Natura Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Natura Sp. z o.o.

Lesznowska 20B

Błonie

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

[rekrutacja prowadzona online]

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów w zakresie BHP i Ppoż.,
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Udział w postępowaniach powypadkowych i sporządzanie dokumentacji,
  • Opracowanie oceny ryzyka zawodowego,
  • Sporządzanie instrukcji BHP,
  • Doradztwo w zakresie BHP i Ppoż.,
  • Udział w kontrolach organów prowadzących nadzór nad warunkami pracy (PIP, PIS, UDT),
  • Koordynowanie działań firm zewnętrznych obsługujących zakład pracy pod względem BHP, Ppoż.,
  • Nadzór nad firmą odpowiedzialną za wynajem i serwis odzieży roboczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe kierunkowe BHP
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP i Ppoż,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
  • Umiejętność współpracy z ludźmi na różnym poziomie struktury organizacyjnej,
  • Rzetelność, samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • samodzielność i odpowiedzialność za  podejmowane decyzje,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z  ponad 20-letnią tradycją,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • pakiet benefitów.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-28, REGON 010416589

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy