Oferta pracy

Inspektor BHP

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

  • Bukowa 13, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bukowa 13

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP, instruktaży dla pracowników,

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP w Oddziałach Spółki,

  • wydawanie zaleceń usunięcia nieprawidłowości i uchybień po kontrolach,

  • udział w ustaleniach okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej,

  • opracowywanie oceny ryzyka zawodowego występującego na stanowiskach pracy,

  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pożarowego nadzorowanych obiektów,

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań oraz analiz stanu BHP,

  • współpraca z wszystkimi komórkami organizacyjnymi w firmie w zakresie BHP,

  • współpraca z zewnętrznymi organami kontroli (inspekcja pracy, inspekcja sanitarna).

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne kierunkowe BHP,

  • mile widziane doświadczenie na pokrewnych stanowiskach pracy,

  • znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • obsługa komputera a w szczególności programów takich jak: MS Excel, MS Project,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • nastawienie na realizację celów,

  • umiejętność wywierania wpływu i egzekwowania zasad i przepisów BHP od pracowników innych działów,

  • dobra organizacja i odpowiedzialność,

  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych,

  • narzędzia pracy: telefon, komputer,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • grupowe ubezpieczenie na życie.

  • dogodna lokalizacja przy A4 i DTŚ.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Przewiń do profilu firmy