Oferta pracy

Inspektor BHP

.mdd sp. z o.o.O firmie

.mdd sp. z o.o.

Koronowska 22

Sępólno Krajeńskie

.mdd sp. z o.o. zajmuje czołowe miejsce wśród producentów w segmencie mebli biurowych. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w aranżacji nowoczesnego biura, a produkty MDD z dużym powodzeniem znajdują odbiorców na całym świecie. W chwili obecnej sprzedaż prowadzona jest już na 60 rynkach międzynarodowych i stale rośnie. MDD to Firma Godna Zaufania oraz zwycięzca w rankingu dla najbardziej dynamicznych polskich firm z regionu kujawsko-pomorskiego w 2016 roku.

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Główne zadania:

  • Kontrola przestrzegania przepisów i zasad BHP,
  • Kontrola terminów i szkoleń okresowych z zakresu BHP,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych,
  • Informowanie o powstałych zagrożeniach, analizowanie i przedkładanie rozwiązań zmierzających do ich usunięcia,
  • Inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Ocena dokumentacji zawodowej pod kątem bezpieczeństwa,
  • Współtworzenie polityki bezpieczeństwa w zakładzie.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego - technik BHP, wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe,
  • Co najmniej trzyletniego stażu pracy w służbie BHP,
  • Praktycznej znajomości przepisów z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Samodzielności, umiejętności skutecznego komunikowania się i dobrej organizacji pracy własnej,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i proponowania własnych rozwiązań,
  • Znajomości oprogramowania Pakiet Microsoft Office,
  • Asertywności,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładach produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pół etatu,
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, zmodernizowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Wsparcie opiekuna w trakcie wdrożenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy