Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor BHP - Specjalista ds BHP

SCGG sp. z o.o.

umowa o pracę
5 0007 560 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 5008 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz nadzorowanie przestrzegania przepisów i zasad z zakresu bhp (audyt BHP);

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej;

  • Bieżące informowanie osób odpowiedzialnych za organizację i nadzór nad procesami pracy o stwierdzonych zagrożeniach i uchybieniach w zakresie bhp, oraz wydawanie zaleceń ich usunięcia;

  • Opracowywanie ocen ryzyka zawodowego;

  • Opracowywanie instrukcji stanowiskowych;

  • Opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych BHP;

  • Sporządzanie analiz i raportów (w tym sprawozdawczości statystycznej) związanych z zagadnieniami BHP;

  • Współpraca z instytucjami kontroli zewnętrznych;

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dot. zagadnień BHP;

  • Organizowanie i prowadzanie szkoleń BHP;

  • Dbanie o zapewnienie odpowiednich standardów bezpieczeństwa, doradztwo w zakresie BHP;

  • Administrowanie platformą e-learningową do szkoleń BHP online;

Nasze wymagania

Poszukujemy doświadczonego, samodzielnego, mówiącego po angielsku pracownika na pełny etat.

Będzie on świadczył usługi BHP i szkoleniowe dla naszych klientów.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe;

Ukończone studia kierunkowe w zakresie BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP;

Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie BHP, w tym doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;

Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie BHP;

Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1;

Umiejętność prowadzenia szkoleń w j. angielskim;

Dobra znajomość MS Office;

Prawo jazdy kat. B;

Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w podejmowane działanie;

Komunikatywność;

Umiejętność przekazywania wiedzy;

O nas

SCGG jest firmą szkoleniowo - consultingową z zakresu BHP. Jesteśmy wciąż młodym, rozwijającym się zespołem. Posiadamy jednak już wieloletnie doświadczenie w dziedzinie BHP. Uczyliśmy się od najlepszych, posiadamy świeże spojrzenie i cenimy nowatorskie rozwiązania. Stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług. Najbardziej motywują nas do pracy wyzwania, trudne do osiągnięcia rezultaty i sytuacje "niecodzienne", w których sprawdzamy się najlepiej.