Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor BHP

BRUK-BET

  • Mroźna 18, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BRUK-BET

Mroźna 18

Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie polityki BHP z uwzględnieniem obowiązujących przepisów;

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP;

  • Opracowywanie instrukcji i procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy;

  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych wewnętrznymi procedurami;

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków;

  • Inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ergonomii;

  • Realizacja zadań z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • Współpraca z działami firmy.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia min. Inspektora BHP, tytuł technika BHP, studia wyższe bądź podyplomowe z zakresu BHP;

  • Dobra znajomości przepisów BHP i prawa pracy;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy oraz elastyczność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji;

  • Zdobycie doświadczenia w pracy na odpowiedzialnym stanowisku;

  • Motywujący system premiowy;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikuj na dole ogłoszenia.