Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor BHP

GUSAN CONSTRUCTION CO., LTD SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

6 0008 000 / mies. (zal. od umowy)
  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dla międzynarodowej firmy budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Inspektor ds. BHP - oferta dla Panów. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz uprawnienia min. Inspektora BHP oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie komunikatywnym, nie wahaj się, aby aplikować na to stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przeprowadzania kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • bieżącego informowania przełożonego o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń oraz stanem realizacji działań korygujących;
  • udziału w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków;
  • inicjowania i rozwijania na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii;
  • realizacji zadań z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • współpraca z podwykonawcami firmy

Wymagania:

  • uprawnienia min. Inspektora BHP, tytuł technika BHP, studia wyższe bądź podyplomowe z zakresu BHP
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole
  • gotowość do rozpoczęcia pracy oraz elastyczność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • doświadczenie w międzynarodowej firmie budowlanej

Ogłoszenie archiwalne