Kliknięcie przycisku „Aplikuj” lub „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez Sales Rangers Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Koszykowej 60/62 lok. 43, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor branży budowlanej

Sales Rangers Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Inspektorami innych branż,

  • Sprawowanie nadzoru i kontroli nad realizacją zadań podwykonawczych inwestycyjnych, remontowych oraz konserwacyjnych związanych z poprawna realizacją projektu,

  • Pomoc w nadzorze jakości i terminowości realizowanych robót,

  • Współpraca przy kontroli i rozliczaniu podwykonawców,

  • Prowadzenie dokumentacji robót,

  • Bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji,

  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań wewnętrznych,

  • Kontrola stosowanych materiałów i ich akceptowanie,

  • Kontrola obiegu i poprawności dokumentacji projektowej i archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Uprawnienia do nadzorowania prac bez ograniczeń

  • Uprawnienia budowlane

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, projekty),

  • Swobodna obsługa pakietu Ms Office, oraz programu AutoCad,

  • Umiejętność zdobycia potrzebnych informacji,

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Gotowość do pracy wyjazdowej,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność,

  • Pakiet medyczny,

  • Stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającym się środowisku organizacyjnym.

Sales Rangers jest firmą zajmująca się outsourcingiem sił sprzedaży.

Dla naszego klienta PM Services Poland Sp. z o.o. firmy świadczącej wielobranżowe usługi konsultingowe w sektorze budowlanym., poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.