Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor Branży Elektrycznej w Biurze Realizacji Inwestycji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju.

    PFR Nieruchomości S.A. jest spółką zależną Polskiego Funduszu Rozwoju, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i podnoszenie jakości życia Polaków. PFR Nieruchomości S.A. wzmacnia potencjał ogólnopolskiego rynku mieszkaniowego poprzez realizację inwestycji o istotnym znaczeniu dla lokalnych społeczności. Naszą misją jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Działamy na zasadach komercyjnych, bez angażowania pieniędzy podatników.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    Zarządzanie Projektem w branży elektrycznej

     – w zakresie przygotowania dokumentacji projektowej i realizacji budowy osiedla budynków wielorodzinnych – branża elektryczna.

    • Analiza rozwiązań technicznych i warunków formalnych zasilania elektrycznego planowanych inwestycji budowlanych,
    • Wycena kosztów wykonania planowanych inwestycji budowlanych w zakresie przewidywanych rozwiązań technicznych,
    • Analiza, ocena, bieżąca weryfikacja dokumentacji projektowej oraz zmian projektowych, kontrola postępu prac w zakresie wykonania opracowań projektowych,
    • Analiza techniczno – ekonomiczna rozwiązań projektowych, analiza kosztów realizacji
    • Przygotowanie i analiza harmonogramu realizacji
    • Udział w wyborze wykonawcy robót, negocjacjach związane z wyborem wykonawcy,
    • Współpraca z projektantami branżowymi,
    • Rzetelna i bezstronna kontrola procesu budowlanego w zakresie realizacji w oparciu o dokumentację techniczną, obowiązujące przepisy oraz normy budowlane,
    • Wypełnianie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego, zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo budowlane,
    • Kontrola zgodności wykonania prac z warunkami zawartej umowy
    • Bieżące monitorowanie wszystkich czynników mających bezpośredni wpływ na jakość wykonywanych prac na budowie w branży elektrycznej,
    • Nadzór nad zakupami, współpraca z dostawcami, kontrola jakości i terminowości dostaw,
    • Nadzorowanie procesu inwestycyjnego do ostatecznego odbioru i rozliczenia budowy, w tym m.in. nadzorowanie usuwania wad, i usterek,
    • Doradztwo inżynierskie w zakresie nadzorowanej inwestycji
    • Ewidencjonowanie zdarzeń, raportowanie postępów prac, wraz z wykonywaniem dokumentacji zdjęciowej,
    • Przygotowanie i wdrażanie procedur odbiorowych,
    • Współpraca z kierownictwem, innymi uczestnikami Projektu

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe elektryczne (elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka)
    • Uprawnienia wykonawcze i projektowe w zakresie specjalności w zakresie elektrycznym i elektroenergetycznym bez ograniczeń,
    • Doświadczenie w projektowaniu i kierowaniu robotami elektrycznymi minimum 5 lat,
    • Doświadczenie w realizacji projektów w budownictwie mieszkaniowym, instalacji wewnętrznych, zasilania, sieci, stacji trafo.,
    • Mile widziane doświadczenie pracy w zakresie inspektora nadzoru
    • Dobra znajomość MS Office – szczególnie MS Project, MS Excel, MS Word, Auto CAD
    • Mile widziana znajomość programu kosztorysowego Norma
    • Wymagane prawo jazdy B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Integration

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Nieruchomości S.A ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji.

    albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Nieruchomości S.A ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez PFR Nieruchomości S.A.”