Oferta pracy

Inspektor budowlany

PCWOO firmie

PCWO

Świętego Leonarda 7

Kielce

Jesteśmy firmą działającą w sektorze odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w branży PV.

W związku z prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprawdzanie zgodności  wykonanych robót ( konstrukcji stalowej wsporczej pod panele fotowoltaiczne  oraz  małych obiektów kubaturowych i liniowych ) z projektem budowlanym i wykonawczym oraz  obowiązującymi  przepisami i normami
  • Kontrola stanu BHP na budowie
  • Uczestniczenie w odbiorach robót
  • Raportowanie stanu realizacji robót i zagrożeń

WYMAGANIA:

  • Mobilność w związku z realizacją farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski
  • Wykształcenie - inżynier budownictwa  ( wskazana specjalność – konstrukcje budowlane )
  • Minimum 3 lata przy realizacji  lekkich konstrukcji stalowych oraz małych obiektów kubaturowych
  • Prawo jazdy kl. B
  • Znajomość prawa budowlanego

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji
(CV ze zdjęciem ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Inspektor budowlany"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy