Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Centrali ds. kontenerów oraz mocowania ładunków

Polski Rejestr Statków S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • rozpatrywanie i zatwierdzanie dokumentacji technicznej w wyżej wymienionym zakresie na zgodność z wymaganiami przepisowymi, konwencyjnymi oraz odpowiednimi normami;

  • wykonywanie obliczeń niezbędnych do rozpatrywania dokumentacji;

  • odbiory kontenerów i udział w próbach kontenerów;

  • współtworzenie standardów technicznych przy opracowywaniu przepisów i instrukcji;

  • doradztwo techniczne w ww. zakresie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, o specjalizacji: konstrukcja kontenerów oraz mocowanie ładunków (Politechnika);

  • min. 5 lat doświadczenia przy projektowaniu konstrukcji kontenerów różnego typu oraz przy sporządzaniu planów mocowania ładunku i bezpiecznego dostępu do ładunku (CSM, CSAP);

  • praktyczna znajomość zagadnień dot. konstrukcji spawanych i materiałów stalowych;

  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) do samodzielnego kontaktu z klientem i analizy dokumentacji;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w organizacji rozpoznawalnej na rynku międzynarodowym;

  • rozwój zawodowy oparty na systemie szkoleń i kształtowaniu środowiska pracy;

  • Pracowniczy Program Emerytalny;

  • Opiekę Medyczną.

O nas

Jesteśmy instytucją prowadzącą niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym, która kierując się interesem publicznym – poprzez formułowanie wymagań, nadzór i wydawanie odpowiednich dokumentów - pomaga administracjom państwowym, ubezpieczycielom i swoim klientom zapewnić bezpieczeństwo ludzi, obiektów pływających, lądowych, ładunków i środowiska naturalnego.