Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor diagnosta ds. automatyki i telekomunikacji

PKP Polskie Linie Kolejowe S.AO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie badań diagnostycznych w celu zebrania informacji o elementach infrastruktury w celu porównania wyników z wymaganymi parametrami,

  • ocena stanu technicznego i przydatności do użytkowania elementów infrastruktury w celu przygotowania informacji o ich stanie,

  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej elementów infrastruktury oraz jej prowadzenie, wynikającej z obowiązujących przepisów celem rejestrowania zdarzeń i czynności związanych z eksploatacją elementów infrastruktury,

  • nanoszenie zmian w dokumentacji technicznej elementów infrastruktury w celu zapewnienia jej zgodności ze stanem faktycznym,

  • udział w pracach komisji odbioru po remontach, inwestycjach i modernizacjach w celu oceny jakości i prawidłowości wykonanych robót,

  • dbanie o powierzony sprzęt w celu zachowania jego sprawności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne w specjalności,

  • 7 lat doświadczenia zawodowego w specjalności, w tym 2 lata na stanowisku starszego specjalisty diagnosty,

  • uprawnienia budowlane w specjalności srk,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,

  • atrakcyjny pakiet benefitów:

  • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą,

  • prywatna opieka medyczna oraz program sportowo-rekreacyjny na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku, turystyki, aktywności sportowej i kulturalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Przewiń do profilu firmy