Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. automatyki

Zakład Utylizacyjny sp. z o.o.O firmie

  • Jabłoniowa 55, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zakład Utylizacyjny sp. z o.o.

Jabłoniowa 55

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie instalacji w ruchu: przeglądy, serwis, wymiany, naprawy bieżące,

  • utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn i urządzeń w zakresie automatyki, elektrotechniki i energetyki,

  • podłączanie/ odłączanie/ wymiana oraz konfiguracja urządzeń i aparatów elektrotechnicznych oraz elementów AKPiA takich jak: motoreduktory, silniki elektryczne, falowniki, soft-starty, czujniki, sterowniki plc, wyłączniki, itp.,

  • wykonywanie bieżących napraw, przeglądów i serwisów oraz nadzór i pomoc przy serwisach wykonywanych przez firmy zewnętrzne,

  • praca w systemie trzy zmianowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe w tym absolwenci (automatyka i robotyka, elektrotechnika, telekomunikacja lub pokrewne),

  • podstawowa znajomość układów automatyki przemysłowej,

  • podstawowa znajomość sterowników (PLC),

  • podstawowa znajomość układów pneumatyki,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz automatyki,

  • uprawnienia SEP E do 1 kV (gazownicze i cieplne będą dodatkowym atutem),

  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • samodzielność i inicjatywa,

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • doświadczenie jako pracownik działu utrzymania ruchu,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • podstawowa znajomość budowy i obsługi urządzeń systemów wentylacji i klimatyzacji – mile widziane

  • sprawność manualna i podstawowa wiedza techniczna.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i płacy,

  • pracę w stale rozwijającej się firmie o dobrej pozycji,

  • pakiet socjalny – w tym abonament medyczny,

  • miejsce pracy: Gdańsk,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania, albo pocztą:

Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. 80-180 Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55

lub faksem pod nr: 58/322 15 76

Zakład Utylizacyjny zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.