Oferta pracy

Inspektor ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Baraniaka 88

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków Starszego Inspektora ds. Bezpieczeństwa i Higieny pracy należy wspieranie pracownika służby BHP oraz samodzielna realizacja czynności z zakresu obowiązków pracownika służby BHP, w szczególności:

  • Przeprowadzanie szkoleń BHP w języku polskim i angielskim

  • Sporządzanie dokumentacji BHP (Instrukcje BHP, Ocena Ryzyka Zawodowego, Analiza stanu BHP, protokoły powypadkowe, rejestry, procedury)

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii)

  • Inicjowanie, planowanie i organizowanie eventów i szkoleń (na terenie biura i poza nim) związanym z wellbeing, ergonomią, ochroną p.poż i pierwszą pomocą we współpracy z odpowiednimi komórkami firmy i dostawcami

  • Przeprowadzanie audytów i kontroli BHP, sporządzanie protokołów, raportów

  • Bieżąca analiza, raportowanie i przekazywanie pracodawcy wniosków i spostrzeżeń dotyczących wszelkich oficjalnych wymagań związanych z profilaktyką covid-19 w zakładzie pracy. Kontrolowanie przestrzegania w zakładzie pracy zasad ochrony i raportowanie niezgodności

  • Uczestniczenie w konsultacjach w zakresie BHP, a także w pracach komisji bezpieczeństwa i higieny pracy oraz innych zespołach zajmujących się problematyką bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym zapobieganiem chorobom zawodowym i wypadkom przy pracy

  • Współdziałanie z lokalnymi komórkami organizacyjnymi firmy (Np. Kierownictwo, Administracja, HR, przedstawiciele działów) oraz jednostkami globalnymi. Wdrażanie i kontrolowanie realizacji globalnych firmowych standardów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Kwalifikacje zawodowe BHP (np. ukończone studia o kierunku BHP w tym studia podyplomowe)

  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

  • Atutem będzie udokumentowane wcześniejsze doświadczenie w obszarze BHP.

  • Ekspercka znajomość przepisów BHP w Polsce (kurs Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej oraz Instruktora Pierwszej pomocy byłby dodatkowym atutem)

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Skuteczne działanie w zakresie opracowywania polityki rozwojowej i planowania biznesowego

  • Umiejętność nieszablonowego myślenia

  • Umiejętność samodzielnego zarządzania pracą w środowisku zespołowym

  • Samodzielność, proaktywne podejście do pracy i elastyczne nastawienie

  • Osoba potrafiąca planować, koordynować, przeprowadzać i ewaluować wewnętrzne szkolenia w języku angielskim i polskim

  • Planowanie, kordynowanie i ewaluowanie eventów wewnętrznych na miejscu / poza miejscem pracy związanych z promocją zdrowia i wspieraniem i wellbeingu pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • annual bonus

Etapy rekrutacji
1

Application

2

Online Assessment

3

Phone Interview

4

Interviews with Team Leaders

McKinsey & Company jest jedną z największych na świecie firm doradztwa strategicznego. Firma zatrudnia ponad 8,5 tys. konsultantów w ponad 85 biurach na całym świecie. Firma świadczy pełne spektrum usług doradczych, głównie dla dużych korporacji, ale także rządów, międzynarodowych instytucji oraz organizacji non-profit. McKinsey doradza ponad 80 procent spośród „Najbardziej podziwianych firm” według magazynu Fortune.

Konsultantów McKinsey wspiera wielu różnych specjalistów, częściowo w ramach Centrów Usług Wspólnych, mieszczących się w różnych miejscach na świecie. Jednym z takich miejsc jest Poznań, świadczący usługi na rzecz konsultantów McKinsey w regionie EMEA.

Przewiń do profilu firmy