Oferta pracy

Inspektor ds Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Citi Handlowy

Senatorska 16

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzanie okresowych kontroli (kompleksowych, doraźnych i problemowych) warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp

  • bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń

  • sporządzanie i przedstawianie pracodawcy, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bhp wraz z propozycjami przedsięwzięć techniczno-organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy

  • opiniowanie planów i dokumentacji dotyczących modernizacji zakładu pracy albo jego części, a także nowych inwestycji, oraz zgłaszanie wniosków dotyczących uwzględnienia wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy

  • prowadzenie instruktażu ogólnego w ramach szkolenia wstępnego w dziedzinie bhp

  • udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bhp

  • opracowywanie szczegółowych instrukcji bhp na poszczególnych stanowiskach pracy

  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków, prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby

  • doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bhp

  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą

  • współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami, a w szczególności przy organizowaniu okresowych badań lekarskich pracowników

  • współdziałanie ze społeczną inspekcją pracy oraz z zakładowymi organizacjami związkowymi przy podejmowaniu przez nie działań mających na celu przestrzeganie przepisów oraz zasad bhp

  • uczestniczenie w konsultacjach w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także w pracach komisji bezpieczeństwa i higieny pracy

  • inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bhp oraz ergonomii

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne z zakresu BHP lub

  • wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub

  • studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, dofinansowanie wypoczynku, aktywności kulturalno- sportowych)

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach organizacji

  • praca w zespole otwarcie dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem

  • dział w ciekawych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne