Oferta pracy

Inspektor ds. bezpieczeństwa IT

PERN S.A.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej,

  • obsługa i dokumentowanie identyfikowanych zgłoszeń i incydentów,

  • wyszukiwanie informacji o zagrożeniach i nowych podatnościach oraz przygotowanie zaleceń w celu wyeliminowania zagrożeń,

  • tworzenie i rozwój standardów bezpieczeństwa teleinformatycznego,

  • opiniowanie i weryfikacja nowych rozwiązań informatycznych pod względem spełniania wymogów bezpieczeństwa IT/OT,

  • administracja aplikacyjna systemów bezpieczeństwa IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek informatyka lub pokrewne,

  • doświadczenie zawodowe: min. odbyty staż związany z rozwiązywaniem problemów dotyczących sieci

  • i rozwiązań teleinformatycznych,

  • podstawowa wiedza na temat bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz systemów i sieci teleinformatycznych,

  • wiedza w zakresie administrowania systemami IT,

  • znajomość systemów operacyjnych (w tym budowy) Linux, Windows,

  • znajomość budowy oraz zasad działania sieciowych teleinformatycznych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • dyspozycyjność,

  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • system pracy równoważny,

  • umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 60-letnią tradycją,

  • brak okresu próbnego - pierwsza umowa na rok,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • konkursy pracownicze

  • świadczenia świąteczne

  • pakiet socjalny

PERN S.A.

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Przewiń do profilu firmy