Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. BHP

  • Czosnów (pow. nowodworski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 20 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.
    Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.
    Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli.

    Obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników.

    Dołącz do Nas!

    W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu w Czosnowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    INSPEKTOR DS. BHP
    Miejsce pracy: Czosnów (pow. nowodworski)

    Zadania:

    • systematyczną kontrolę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie produkcyjnym,
    • przeprowadzanie szkoleń wstępnych,
    • aktualizacje Oceny Ryzyka,
    • organizowanie pomiarów i udział w procesach badań czynników szkodliwych dla zdrowia,
    • prowadzenie okresowych przegląd obiektu w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochronny przeciwpożarowej,
    • prowadzenie doradztwa w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz ppoż.,
    • sporządzanie i przedstawianie pracodawcy co najmniej raz w roku okresowych analiz, stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy,
    • zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia kierunkowego w zakresie BHP,
    • skończonego kursu inspektora ochrony przeciwpożarowej,
    • dobrej znajomości pakietu MS Office,
    • samodzielności w realizacji zadań, dokładności i rzetelności,
    • minimalnego doświadczenia na podobnym stanowisku zgodnie z ukończonym wykształceniem,
    • znajomość zagadnień systemu BRC będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • pełne szkolenie wprowadzające,
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym m.in. telefon służbowy,
    • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    • ciekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferze,
    • atrakcyjny pakiet socjalny,
    • pakiet sportowy - karta Multisport.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w terminie do 09.09.2018r.

    Administratorem danych osobowych jest Model Opakowania Sp. z o.o. ul. Szwajcarska 1 23-400 Biłgoraj. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: [email protected], co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Model Opakowania Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Model Opakowania Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.