Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor ds. BHP

Multiserwis Sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obowiązków służb BHP na budowach realizowanych przez Multiserwis

  • Prowadzenie dokumentacji BHP na projektach

  • Współpraca ze służbami BHP na budowach

  • Aktywne promowanie kultury BHP poprzez realizację szkoleń i działań uświadamiających

  • Opracowywanie instrukcji pracy, zarządzeń oraz procedur zgodnie z uregulowaniami Spółki

Nasze wymagania

  • Zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy i/lub wykształcenie wyższe w obszarze BHP lub studia podyplomowe

  • w zakresie BHP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 – warunek konieczny

  • Prawo jazdy kategorii „B”

  • Gotowość do pracy w systemie rotacyjnym na budowach w Belgii i Holandii

  • Znajomość pakietu MS-Office

  • Zdolności organizacyjne, zaangażowanie i umiejętność przekazywania wiedzy

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze BHP na budowach

  • Certyfikat VCA lub SCC

To oferujemy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop, telefon

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – Multibenefity

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego na budowach zagranicznych

  • Pracę w zespole ukierunkowanym na stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • bufet serwujący śniadania

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.