Oferta pracy

Inspektor ds. BHP i Ochrony Przeciwpożarowej

Eurocash S.A.

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola stanu bhp i ochrony przeciwpożarowej w podległych jednostkach firmy,

  • przeprowadzanie szkoleń,

  • wykonywanie dokumentacji powypadkowej,

  • opracowanie/aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego jednostki,

  • przeprowadzanie pomiarów środowiska pracy.

Nasze wymagania

  • uprawnienia min. starszego inspektora bhp,

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).

  • zaangażowanie,

  • samodzielność w działaniu,

  • efektywne zarządzanie czasem.

Mile widziane

  • aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej,

  • uprawnienia Instruktora wózków widłowych,

  • uprawnienia Instruktora Pierwszej Pomocy,

  • uprawnienia pedagogiczne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy