Ta oferta pracy jest nieaktualna od 989 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. BHP i Ochrony Przeciwpożarowej

  • opolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: województwo opolskie

Grupa Eurocash poszukuje kandydatów na powyższe stanowisko.

Wymagania:

  • uprawnienia wynikające z rozporządzenia: min. starszego inspektora bhp,
  • czynne prawo jazdy kat B,
  • samodzielność w realizacji zadań,
  • umiejętność perswazji i wprowadzania zmian,
  • dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi w obszarze miejsca pracy,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • umiejętność prowadzenia szkoleń,
  • dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atuty:

  • aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej,
  • uprawnienia Instruktora wózków widłowych,
  • uprawnienia pedagogiczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • kontrola stanu bhp i ochrony przeciwpożarowej w podległych jednostkach firmy,
  • sporządzanie raportów z kontroli,przeprowadzanie szkoleń,
  • wykonywanie dokumentacji powypadkowej,
  • opracowanie/aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego jednostki,
  • przeprowadzanie pomiarów środowiska pracy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej,
  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Eurocash S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Grupa Eurocash to lider na polskim rynku hurtowej dystrybucji FMCG z poziomem sprzedaży ponad 14 mld pln rocznie.
Intensywnie sie rozwijamy - poprzez wzrost organiczny oraz liczne przejęcia. Obecnie zatrudniamy blisko 13 000 pracowników
 na terenie całego kraju. Od 2005 roku jesteśmy notowani na GPW.

Więcej informacji znajdziesz na www.eurocash.pl