Ta oferta pracy jest nieaktualna od 922 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. BHP i Ochrony Przeciwpożarowej

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: województwo opolskie

Grupa Eurocash poszukuje kandydatów na powyższe stanowisko.

Wymagania:

  • uprawnienia wynikające z rozporządzenia: min. starszego inspektora bhp,
  • czynne prawo jazdy kat B,
  • samodzielność w realizacji zadań,
  • umiejętność perswazji i wprowadzania zmian,
  • dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi w obszarze miejsca pracy,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • umiejętność prowadzenia szkoleń,
  • dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atuty:

  • aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej,
  • uprawnienia Instruktora wózków widłowych,
  • uprawnienia pedagogiczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • kontrola stanu bhp i ochrony przeciwpożarowej w podległych jednostkach firmy,
  • sporządzanie raportów z kontroli,przeprowadzanie szkoleń,
  • wykonywanie dokumentacji powypadkowej,
  • opracowanie/aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego jednostki,
  • przeprowadzanie pomiarów środowiska pracy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej,
  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Eurocash S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Grupa Eurocash to lider na polskim rynku hurtowej dystrybucji FMCG z poziomem sprzedaży ponad 14 mld pln rocznie.
Intensywnie sie rozwijamy - poprzez wzrost organiczny oraz liczne przejęcia. Obecnie zatrudniamy blisko 13 000 pracowników
 na terenie całego kraju. Od 2005 roku jesteśmy notowani na GPW.

Więcej informacji znajdziesz na www.eurocash.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się