Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. BHP i Ochrony Przeciwpożarowej

  • śląskie
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inspektor ds. BHP
    i Ochrony Przeciwpożarowej
    miejsce pracy: województwo śląskie

    Grupa Eurocash:

    To lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

    Czy chcesz mieć stabilne zatrudnienie?
    Czy chcesz zawsze na czas otrzymywać wynagrodzenie?
    Czy chcesz zdobyć doświadczenie w zakresie BHP, jeśli go jeszcze nie masz?
    Czy chcesz rozwinąć swoje umiejętności?
    Czy chcesz pracować w dobrej atmosferze?

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • zaangażowania
    • lojalności
    • asertywności
    • samodzielności w działaniu
    • efektywnego zarządzania czasem

    Stawiamy wymagania, a w zamian gwarantujemy satysfakcję z pracy.
    Wymagamy wielozadaniowości, a w zamian oferujemy dynamiczną i różnorodną pracę.
    Sprawdzamy jakość Twojej pracy, a w zamian rozwiniemy Twoje umiejętności i predyspozycje.

    Do Twoich podstawowych zadań będzie należało:

    • kontrola stanu bhp i ochrony przeciwpożarowej w podległych jednostkach firmy
    • przeprowadzanie szkoleń
    • wykonywanie dokumentacji powypadkowej
    • opracowanie/aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego jednostki
    • przeprowadzanie pomiarów środowiska pracy

    Aby w pełni zrealizować zadania niezbędne są z Twojej strony:

    • uprawnienia min. starszego inspektora bhp
    • czynne prawo jazdy kat B
    • dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi w obszarze miejsca pracy
    • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

    Dodatkowo mile widziane będą:

    • aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej
    • uprawnienia Instruktora wózków widłowych
    • uprawnienia Instruktora Pierwszej Pomocy
    • uprawnienia pedagogiczne

    Zapewnimy Ci:

    • stałą pracę w stabilnej firmie
    • pracę na cały etat na samodzielnym stanowisku
    • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy, inne

    Jeśli tego właśnie szukasz…aplikuj!

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.