Ta oferta pracy jest nieaktualna od 828 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. BHP i Ochrony Środowiska

  • Ostrołęka, mazowieckie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 03.08.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kowalski na potrzeby projektu energetycznego realizowanego na terenie Polski przez fińskie konsorcjum poszukuje osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Ostrołęka
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • Audytor wew. OHSAS 18001,
    • Doświadczenie 5+ lat  na stanowisku nadzoru  HSE,
    • Znajomość przepisów i procedur, norm branżowych BHP oraz certyfikacyjnych,
    • Znajomość języka angielskiego.

    Obowiązki:

    • Analiza i ocena ryzyka HSE w realizowanym projekcie,
    • Implementacja przyjętych rozwiązań HSE oraz stworzenie systemu procedur oraz instrukcji,
    • Monitorowanie i ocena zastosowanych rozwiązań HSE,
    • Inspekcje terenowe, oraz wydawanie zaleceń korekcyjnych w stosunku do osób i podmiotów zaangażowanych w realizację projektu,
    • Uczestnictwo w koordynacji prac między podwykonawcami i przedstawicielami wykonawcy, w celu przewidywania ryzyka HSE,
    • Przeprowadzanie szkoleń na terenie budowy (on spot), budowanie kultury HSE,
    • Przewidywanie trudności z zakresu BHP i proponowanie optymalnych rozwiązań,
    • Monitorowanie procesu budowy w celu sprawdzenia i zapewnienia przestrzegania zasad HSE,
    • Kontrola narzędzi, pomostów, barierek, rusztowań, zasad ergonomii, transportu konstrukcji i materiałów, prac gorących, oraz systemu kontroli dostępu do budowy, itd. w zgodności z przepisami BHP i ochrony środowiska.

    Oferujemy :

    • Pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Rozpoczęcie projektu: Marzec 2017,
    • Czas trwania projektu: ok. 15 m-ce,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 4000 € do 7000 € brutto,
    • Miejsce pracy: Ostrołęka.
    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

    Do aplikacji proszę załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".