Inspektor ds. BHP i ochrony środowiska

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-20
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-12-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

    Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

    Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Szczecinie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin
    Nr Ref.: BHP/SZN/18

    Ilość stanowisk: 1

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie spraw związanych z bezpieczeństwem
    i higieną oraz częściowo nadzorem ochrony środowiska w oddziałach w Szczecinie i Bydgoszczy.

    Główne zadania na stanowisku:

    • Prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przez pracowników zasad BHP
    • Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
    • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy
    • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych zdarzeniom wypadkowym
    • Zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bhp w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych
    • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiążą się z wykonywaną pracą
    • Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
    • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ochrony środowiska, w tym ewidencji odpadów
    • Sporządzanie raportów zbiorczych związanych z ochroną środowiska, wymaganych przepisami oraz związanymi z wymaganiami Grupy NSG

    Zatrudnionej osobie oferujemy:

    • Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę
    • Szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych
    • dofinansowanie do wczasów
    • możliwość przystąpienia do pracowniczego programu inwestycyjnego
    • pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji
    • niezbędne narzędzia pracy dopasowane do specyfiki i potrzeb stanowiska

    Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe (uprawnienia inspektora BHP)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem pracy
    • Sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy
    • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych
    • Prawo jazdy kat. B

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających życiorys
    oraz list motywacyjny do dnia 20 grudnia 2018 r. poprzez:

     Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington IGP Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Inspektor ds. BHP i ochrony środowiska, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna:

    1. Uzupełniając formularz „Aplikuj” o swoje dane osobowe oraz załączając swoje CV, po wciśnięciu przycisku „Wyślij”, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby bieżącej rekrutacji przez:

    a) Pilkington IGP Sp. z o. o. ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz,

    Zwane dalej Pracodawcą lub Administratorem Danych.

    1. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected].
    2. Twoje dane osobowe, w zakresie w jakim został określony w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w bieżącej rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    3. Twoje dane będziemy mogli przetwarzać również na potrzeby przyszłych rekrutacji o ile wyraziłeś zgodę w tym zakresie podczas uzupełniania formularza rekrutacyjnego.
    4. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    5. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres do 12 miesięcy od umieszczenia ich w systemie rekrutacyjnym. Po tym okresie Twoje dane zostaną usunięte.
    6. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, agencjom pracy tymczasowej (jeżeli podejmiemy wspólną decyzję o zatrudnieniu za jej pośrednictwem). Dane osobowe będą mogły zostać udostępnione, podmiotom które na podstawie przepisów prawa mogą uzyskać do nich dostęp.
    7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania może utrudnić lub uniemożliwić nam reakcję na przesłaną aplikację.
    8. Informujemy, że Twoje dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Twoje dane będą podlegały profilowaniu, w ramach którego będziemy dokonywać selekcji kandydatów do pracy, aby podjąć decyzję o zaproszeniu ich na spotkanie w sprawie rozmowy o pracę. Kryteria, które bierzemy pod uwagę w ramach profilowania to: zdobyte wykształcenie oraz posiadane umiejętności. Konsekwencją profilowania w Twoim przypadku jest minimalizowanie sytuacji, w których zaprosimy Ciebie na rozmowę o pracę, którą nie będziesz zainteresowany.
    9. W razie pytań dotyczących ochrony danych osobowych możesz się z nami skontaktować za pomocą skrzynki elektronicznej pod adresem e-mail: [email protected].