Logo Pracuj.pl

Inspektor ds. BHP i Ochrony Środowiska

Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i prowadzenie wstępnych i okresowych szkoleń BHP, monitorowanie statusu szkoleń
  • organizacja i obsługa logistyczna szkoleń z bezpiecznej jazdy
  • przygotowywanie oraz przeprowadzanie audytów BHP, przegląd i aktualizacja instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • udział w przeprowadzaniu oceny ryzyka zawodowego
  • udział w ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków poprawy, raportowanie zdarzeń wypadkowych
  • prowadzenie rejestrów oraz kompletowanie i przechowywanie dokumentacji BHP
  • wspieranie Regionalnego Kierownika ds. BHP w monitorowaniu wymagań regulacyjnych i dostosowywaniu działań organizacji do tych wymogów
  • wspieranie lokalnych, regionalnych i korporacyjnych projektów związanych z bezpieczeństwem i higiena pracy
  • wspieranie ciągłego rozwoju i innowacyjnego podejścia w organizacji do zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higiena pracy
  • współpraca z organami administracji państwowej w obszarze BHP i ochrony środowiska
  • raportowanie w ramach globalnego systemu bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • koordynacja prac dedykowanego zespołu ds. bezpieczeństwa pracowników

Nasze wymagania

  • studia podyplomowe z zakresu BHP
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie BHP i ochrony środowiska
  • umiejętność współpracy i efektywnej komunikacji, wysoka odpowiedzialność za powierzane zadania

Mile widziane

  • certyfikat NEBOSH oraz znajomość normy ISO 45001 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • rynkowe wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • samodzielność i możliwość udziału w projektach regionalnych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.

W Boehringer Ingelheim kreujemy wartości poprzez innowacje mając przed sobą jeden, jasny cel: poprawiać jakość życia naszych pacjentów. Tworzymy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w ochronie zdrowia, odpowiadając na potrzeby medyczne zarówno ludzi, jak i zwierząt. Jako firma rodzinna koncentrujemy się na długoterminowych rezultatach. Zatrudniamy 52.000 pracowników na całym świecie, którzy tworzą zróżnicowaną, współpracującą i jednoczącą kulturę. Nauka i wiedza są dla nas kluczowe – bo rozwój każdego z nas, to rozwój całej organizacji.

Inspektor ds. BHP i Ochrony Środowiska, Warszawa