Oferta pracy

Inspektor ds. BHP i PPOŻ

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. (Hebe)O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • stały nadzór nad warunkami pracy oraz kontrolą przestrzegania przepisów i zasad BHP i ppoż.

  • bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z kierowaniem wniosków zmierzających do usuwania tych zagrożeń

  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP

  • opracowywanie i wdrażanie procedur i instrukcji BHP oraz doradztwo w tym zakresie

  • prowadzenie postępowania powypadkowego i raportowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych

  • promowanie kultury BHP w całym zakładzie

  • opracowywanie ryzyka zawodowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu BHP

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski, szczególnie Polski południowej (praca na terenie województw: opolskiego, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego)

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • uprawnienia inspektora ppoż.

  • znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność budowania relacji i komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji

Mile widziane

  • kwalifikacje doradcy ADR

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport PLUS

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • Pyszna kawa, która postawi Cię na nogi :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy