Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. BHP

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ST. ŻEROMSKIEGO SPZOZ

  • Osiedle Na Skarpie 66
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Osiedle Na Skarpie 66

Kraków

Zakres zadań na stanowisku:

- Wypełnianie obowiązków służby BHP zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. 1997 nr 109 poz. 704) z późniejszymi zmianami,

- Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP dla nowo zatrudnionych pracowników,

- Prowadzenie i zarządzanie dokumentacja związaną z obszarem BHP,

- Monitorowanie zgodności wewnętrznych przepisów BHP z aktualnymi aktami prawnymi.

Wymagania:

- Wykształcenie- zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy lub wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

- Doświadczenia zawodowe - co najmniej rok stażu pracy w służbie BHP,

- Dobra znajomość przepisów prawa w zakresie BHP,

- Biegła obsługa komputera; dobra znajomość pakietu MS Office,

- Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu BHP w służbie zdrowia.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie,

- Umowa o pracę

Ogłoszenie archiwalne