Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. BHP

KLIM-EKO Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny nadzór nad zagadnieniami związanymi z BHP na projektach budowlanych prowadzonych przez generalnego wykonawcę w Łodzi i okolicach

  • Przeprowadzanie audytów BHP budów

  • Prowadzenie i weryfikacja dokumentacji z obszaru BHP wg standardu firmy na prowadzonych projektach dostarczanych przez podwykonawców

  • Udział w planowaniu poszczególnych prac budowlanych wraz z kierownictwem budowy oraz podwykonawcami w zakresie BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (BHP lub budownictwo) i/lub podyplomowe BHP

  • Mile widziane doświadczenie w pracy Inspektora/Koordynatora BHP na budowie

  • Podstawowej znajomości przepisów prawa budowlanego oraz przepisów BHP przy pracach budowlanych

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód?)

  • Bieżące wsparcie ze strony Specjalisty ds. BHP oraz doświadczonego kierownictwa budowy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania wiedzy

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę od zaraz

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna