Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor ds. BHP

MaspexO firmie

  • Olsztynek

    Olsztynek, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP

  • Udział w analizie i sporządzaniu ocen ryzyka na stanowiskach pracy

  • Prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji BHP

  • Aktywny udział w podnoszeniu bezpieczeństwa pracy w firmie oraz proponowanie usprawnień w tym obszarze

  • Reprezentowanie firmy podczas kontroli urzędowych

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne, wyższe kierunkowe bądź studia podyplomowe z zakresu BHP

  • Masz min. roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • Bez przeszkód komunikujesz się z innymi

  • Umiejętnie przekazujesz wiedzę w trakcie prowadzenia szkoleń z zakresu BHP

  • Cechuje Cię rzetelność, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Sprawnie korzystasz z programów MS Office, Outlook

Mile widziane

  • Ukończone szkolenie Inspektorów Ochrony Przeciwpożarowej

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Długą listę benefitów pozapłacowych o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • karta MultiSport

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy