Oferta pracy

Inspektor ds. BHP

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie polityki BHP z uwzględnieniem obowiązujących przepisów

  • nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP

  • prowadzenie przeglądów warunków pracy w zakresie BHP

  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej

  • opracowywanie instrukcji i procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy,

  • prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych wewnętrznymi procedurami

  • organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników

  • ewidencjonowanie i nadzorowanie ważności badań i szkoleń

  • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru w zakresie BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie

  • przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe w służbie BHP (preferowane doświadczenie w firmie handlowej)

  • bardzo dobra znajomości przepisów BHP i prawa pracy

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • korzystne warunki wynagradzania

  • przyjazną atmosferę

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria