Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. BHP

MOSTOSTAL PUŁAWY S.A.

  • Budowlanych 5, Puławy
    Puławy, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Budowlanych 5

Puławy

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r. (Dz.U. z 1997, nr 109, poz. 704 ze zm.).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe zgodnie z Rozporządzeniem Rady ministrów z dnia 2 września 1997r. (Dz.U. z 1997, nr 109, poz. 704 ze zm.),

  • Znajomość przepisów BHP i PPOŻ,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie,

  • Umiejętność komunikowania się na każdym posiomie organizacji.

Mile widziane

  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej,

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację,

  • Doświadczenie na stanowisku pracownika służby BHP,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Planowane wynagrodzenie od 4000,00 brutto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Praca w międzynarodowym środowisku,

  • Pakiet Benefitów .

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Mostostal Puławy S.A. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Inspektor ds. BHP.

Przewiń do profilu firmy