Inspektor ds. BHP

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1O firmie

Rekrutacja zdalna

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1

Kurczaki 130

Łódź

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności,  a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Obecnie do naszej fabryki w Łodzi przy ul. Kurczaki 130/Zakładowa 99 poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Inspektor ds. BHPNumer ref.: Nr ref: 03/IBHP/2020

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań służby BHP wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów
  • Inicjowanie działań mających na celu ciągłe doskonalenie warunków pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy
  • Monitorowanie oraz analiza wskaźników BHP
  • Realizacja szkoleń BHP
  • Organizacja szkoleń okresowych BHP we współpracy z firmą zewnętrzną
  • Przeprowadzanie audytów BHP
  • Przeprowadzanie dochodzeń powypadkowych oraz nadzór nad dokumentacją powypadkową
  • Wdrażanie, opracowywanie oraz archiwizacja dokumentacji BHP

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe (zgodne z treścią rozporządzenia w sprawie służby BHP)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, współpracy i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i rzetelność w działaniu

Oferujemy:

  • Ciekawą, stawiającą wyzwania pracę w firmie produkcyjnej o światowej renomie
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy