Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. BHP - Safety Inspector

DAEAH E&C CO. LTD. Oddział w PolsceO firmie

4 0008 000 brutto / mies.
  • Kuźnicka 1
    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DAEAH E&C CO. LTD. Oddział w Polsce

Kuźnicka 1

Police

Founded in 1978, DAEAH E&C is a plant machineries and facilities specialized construction company having performed mechanical, piping, steel structure and isulation construction work by participating in steel plants, refinery plants, power plants, and nuclear power plants, among others.

Firma Daeah E&C Co. Ltd. Oddział w Polsce z lokalizacją w Policach poszukuje chętnej osoby do pracy na stanowisku Inspektora ds. BHP.

Codzienne obowiązki:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także prowadzenie dokumentacji z tym związanej
  • Bieżące raportowanie do osób odpowiedzialnych o zagrożeniach stwierdzonych w miejscu pracy
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu działań naprawczych
  • Przeprowadzanie szkoleń zatrudnionych pracowników z zakresu BHP
  • Współpraca z innymi działami pod kątem zapewnienia zbiorowego bezpieczeństwa pracowników na budowie

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz umiejętność wykorzystywania ich w praktyce
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Sumienność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w szczególności na budowie) będzie bardzo mile widziane
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne