Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor ds. BHP - Specjalista ds. BHP

General Protection and Safety

Tadeusza Borowskiego 2

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i doradztwo w zakresie przepisów i zasad BHP i PPOŻ dla klientów firmy,

  • prowadzenie dochodzeń powypadkowych i dokumentacji z tym związanej,

  • opracowanie oceny ryzyka zawodowego dla różnych stanowisk pracy,

  • opracowanie instrukcji stanowiskowych i współtworzenie regulaminów pracy,

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych ogólnych w zakresie BHP,

  • przeprowadzanie szkoleń okresowych BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, stanowisk inżynieryjno-technicznych, robotniczych, oraz pracowników administracyjno – biurowych i innych,

  • prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej,

  • współprowadzenie kursów udzielania pierwszej pomocy,

  • sporządzanie sprawozdawczości statystycznej z zagadnień ochrony pracy,

  • współudział w reprezentowaniu klientów przed Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną i Państwową Strażą Pożarną,

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych dotyczących BHP i PPOŻ,

  • pełnienie obowiązków „służby BHP” w rozumieniu Art. 237/11 Kodeksu Pracy oraz wykonywanie wszystkich czynności wchodzących w zakres obowiązków służby BHP wymienionych w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy z dnia 2 września 1997 roku (Dz. U. Nr 109, poz. 704) z późniejszymi zmianami.

Nasze wymagania

  • zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy lub

  • wykształcenie wyższe w specjalności "bezpieczeństwo i higiena pracy" lub

  • ukończone studia podyplomowe w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (prowadzenie szkoleń w języku angielskim),

  • biegła znajomość pakietu MS Office,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i punktualność,

  • dyspozycyjność i dobrą organizacja pracy,

  • gotowość do podróży służbowych,

  • chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • praca w przyjaznej atmosferze,

  • elastyczność w zakresie trybu pracy (możliwy tryb hybrydowy),

  • transparenty system premiowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • telefon, laptop i samochód służbowy.

O nas

General Protection & Safety to zespół specjalistów ds. BHP i PPOŻ, którzy od ponad 12 lat wspierają małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie prowadzenia działalności dbając o wysoką kulturę bezpieczeństwa. Realizujemy nieszablonowe szkolenia BHP, praktyczne kursy PPOŻ oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy, a także świadczymy kompleksową obsługę BHP dla wielu firm na terenie całej Polski.

Wierzymy, że sukces w prowadzeniu działalności zaczyna się od zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Wierzymy też, że kulturę bezpieczeństwa w organizacji można zbudować od podstaw i udoskonalić na każdym etapie. Oferujemy nowy wymiar bezpieczeństwa poprzez nowoczesne metody szkoleń i najwyższej klasy sprzęt treningowy.