Oferta pracy

Inspektor ds. BHP

SOKOŁÓW S.A.O firmie

  • Tarnów, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

„SOKOŁÓW” S.A. - lider na rynku w branży mięsnej, w związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Produkcyjnego w Tarnowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inspektor ds. BHPNumer ref.: Miejsce pracy: „SOKOŁÓW” S.A. Oddział Tarnów

Nr ref.: 7/T/2020

Miejsce pracy: „SOKOŁÓW” S.A. Oddział Tarnów

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań służby BHP wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Tworzenie regulaminów, procedur, instrukcji ogólnych, opiniowanie instrukcji stanowiskowych.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych dla nowo zatrudnianych pracowników.
  • Opracowywanie propozycji zmian organizacyjnych, celem poprawy warunków pracy oraz bezpieczeństwa.
  • Dokonywanie analizy stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy.
  • Kontrolowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP przez pracowników oraz firmy zewnętrzne wykonujące prace na terenie zakładu.
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP;
  • Minimum 1-letni staż pracy w służbie BHP lub jako osoba wykonująca zadania służby BHP, preferowany w przemyśle spożywczym;
  • Bardzo dobra znajomość prawa i aktualnych przepisów z zakresu BHP;
  • Umiejętność czytania i interpretacji przepisów prawa;
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy w zespole;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się Zakładzie Produkcyjnym,
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,
  • Niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy,
  • Codzienne posiłki regeneracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przy użyciu formularza aplikacyjnego dostępnego po kliknięciu poniższego przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy