Oferta pracy

Inspektor ds. BHP

COSTA COFFEE POLSKA SAO firmie

  • Chłodna 52, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COSTA COFFEE POLSKA SA

Chłodna 52

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru nad bezpieczeństwem i higieną pracy wszystkich pracowników wykonujących prace w biurze i sieci kawiarni

  • Współpraca z zewnętrzną firmą doradczą z zakresu BHP oraz kadrą kierowniczą w całej organizacji

  • Określanie zagrożeń powodowanych różnymi rodzajami prac wykonywanych w biurze oraz sieci kawiarni oraz proponowanie działań eliminujących lub zmniejszających zagrożenia

  • Bieżące informowanie kadry kierowniczej o stwierdzanych zagrożeniach zawodowych.

  • Rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę bezpieczeństwa w sieci kawiarni i w biurze. Aktywne wdrażanie standardów BHP w organizacji

  • Monitorowanie stanu formalno-prawnego organizacji w zakresie BHP. Opiniowanie instrukcji dotyczących BHP na poszczególnych stanowiskach pracy, wydawanie opinii w zakresie interpretacji przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Prowadzenie dokumentacji BHP, sporządzanie raportów i analiz BHP zgodnie z wymogami prawa i na potrzeby organizacji

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, definiowanie wniosków i zaleceń profilaktycznych adekwatnych do ustalonych przyczyn wypadków

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej i wyższe wykształcenie kierunkowe

  • Praktyczna znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP

  • Posiadanie niezbędnych certyfikatów i uprawnień Inspektora BHP

  • Proaktywność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy z ludźmi w różnych zespołach w organizacji

  • Inicjowanie i zdolność przeprowadzenia zmian wspierających organizację w zakresie BHP, konsekwencja w realizacji zadań i przekonywania partnerów biznesowych do proponowanych rozwiązań

  • Odwaga w samodzielnym podejmowania decyzji i kreatywnym rozwiązywaniu problemów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Biuro w centrum miasta – do pracy dojedziesz autobusem, tramwajem, metrem albo rowerem – jak to woli :)

  • Wyjątkowo pozytywną atmosferę pracy, której nie da się opisać – musisz to poczuć :)

  • Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać

  • Mistrzowskie szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy

  • Dofinansowanie do urlopu oraz kartę przedpłaconą na przedświąteczne zakupy

  • Pakiet medyczny w trosce o Twoje zdrowie

  • Kartę sportową i ubezpieczenie grupowe dla chętnych

  • Przejrzysty system premiowy

  • Owocowe wtorki i warzywne czwartki na osłodę tygodnia

  • Program jubileuszowy, by wspólnie świętować staż pracy w Costa

  • Szczyptę funu podczas imprez, wyjść integracyjnych lub udział we wspólnych wydarzeniach sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • system premiowy

  • program jubileuszowy

Jesteśmy największą marką kawową na polskim rynku, a od 2019 roku jesteśmy częścią jednej z największych firm na świecie – The Coca-Cola Company. Posiadamy ponad 140 kawiarni w całej Polsce, w których codziennie serwujemy tysiące kubków wyjątkowej kawy przygotowywanej przez naszych mistrzowskich Baristów. I choć ze względu na pandemię w tym momencie możemy serwować kawę wyłącznie na wynos, to już z tęsknotą czekamy na pełny powrót do kawiarni tętniących życiem i gwarem Gości – jak zwykle to bywało. Wierzymy, że to nastąpi lada moment!

Szczególnie, że w tym świętujemy nasze 50 urodziny, które celebrujemy wspólnie z naszymi Pracownikami i Gośćmi. Bo razem tworzymy wyjątkowy zespół, który od 50 lat z pasją i odwagą kreuje naszą markę! Możesz tworzyć ją z nami – dołącz do nas! 😊

Przewiń do profilu firmy